Bert Johnny Nilsson litografier 2 st

562966

BERT JOHNNY NILSSON (född 1934): Kompositioner, 2 st, litografier, signerade och numrerade, ca 56x38 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (3 bud)

4194269
4194216
4193356

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.