Madeleine Pyk oljemålning

562956

MADELEINE PYK (född 1934): Interiör, signerad M Pyk, olja på duk, ca 32x46 cm

Madeleine Pyk oljemålning

Budhistorik (17 bud)
4196116
4196113
2 800
4196112
2 600
4195893
2 400
4194925

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.