Tommy G Sundman oljemålning

562943

TOMMY G SUNDMAN (född 1952): Vinflaskor - "Chateau Labegorce Margaux", monogramsignerad och signerad a tergo, olja på duk, 41x31 cm

Smärre slitage

Fack 1

Tommy G Sundman oljemålning

Budhistorik (14 bud)
4196020
4195899
2 800
4195637
2 600
4194781
2 400
4190665

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.