Tycho Ödberg stockholmsmotiv

562939

TYCHO ÖDBERG (1865-1943): Stockholmsmotiv, signerad, olja på duk på pannå, ca 46 x 65 cm

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 1

Tycho Ödberg stockholmsmotiv

Budhistorik (3 bud)

4196002
4195999
4187094

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.