Piedestaler 1 par

562935

PIEDESTALER, 1 par, 1900-talets början, bemålad , höjd ca 74 cm

Senare bemälade, ytslitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 7

Piedestaler 1 par

Budhistorik (35 bud)
4195408
4195559
3 800
4195408
3 600
4195407
3 400
4195400
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.