Bengt Fransson oljemålning

562932

BENGT FRANSSON (född 1935): "Modellen", signerad, olja på duk uppsatt på pannå, ca 23x18 cm

Bengt Fransson oljemålning

Budhistorik (23 bud)
4195763
1 700
4195762
1 600
4195761
4195760
1 400
4195750
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.