Bror Boije fåtölj

562929

BROR BOIJE, "Junker", fåtölj, DUX, 1970-tal, stomme av bok, klädsel i canvas, lösa plymåer, sitthöjd ca 30 cm

Slitage och smärre fläckar.

Möbler, Fåtöljer

Rum 12

Bror Boije fåtölj

Budhistorik (29 bud)
4195854
3 400
4195864
3 200
4195854
4195863
2 800
4195854
2 600

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.