Matbord/ soffbord Emmaboda Möbelfabrik

562925

EMMABODA MÖBELFABRIK, "EM-bordet", matbord/ soffbord, 1950/60-tal, fanérat i teak, tidningshylla i rotting, 2-delad iläggsskiva, höjd ca 56 resp 72, 116x58, resp 116x109 cm, 1 iläggsskiva medföljer (bredd 55 cm)

Slitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 19

Budhistorik (4 bud)

4194185
650
4193650
600
4193650
4187119

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.