Erik Tryggelin oljemålning

562920

ERIK TRYGGELIN (1878-1962): Porträtt, signerad och daterad 1915 med blyerts, olja på pannå, ca 27,5x34,5 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Erik Tryggelin oljemålning

Budhistorik (33 bud)
4195563
4195556
2 800
4195488
2 600
4195486
2 400
4195468

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.