Skåp 1900-talets mitt

562884

SKÅP, 1900-talets mitt, gråmålat, vitrindel, skåpdel samt två lådor, höjd ca 140,5, 92,5x39,5 cm

Senare målat, slitage, färgbortfall, stötskada på lådkant

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 2

Skåp 1900-talets mitt

Budhistorik (37 bud)
4194683
6 200
4194691
6 200
4194683
6 000
4194686
6 000
4194683
5 800

Slutpris SEK:
6 200
624 EUR, 709 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.