Byrå 1900-talets andra hälft

562879

BYRÅ, 1900-talets andra hälft, svartmålad, tre lådor i front, mässingsbeslag, höjd ca 67,5, 56x38 cm

Senare bemålad, smärre repor och färgbortfall, tröga lås. Nyckel medföljer, finns för avhämtning hos utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 5

Byrå 1900-talets andra hälft

Budhistorik (3 bud)

4194491
600
4194490
450
4194124

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.