Sängbord

562876

SÄNGBORD, 1 par, 1920-/30-tal, bemålade, invändigt med lådor respektive hyllplan, höjd ca 101, 47x36 cm

Senare bemålning, slitage, senare beslag

Möbler, Övriga möbler

Rum 7

Sängbord

Budhistorik (12 bud)
4194498
1 900
4193596
1 700
4193595
1 600
4193041
4191982
1 400

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.