Toilettebord 1940-tal

562875

TOILETTEBORD, 1940-tal, fanerad i betsat lövträ, speglar med slipat glas, draghandtag i mässing, brickmärkt "Förenade Möbler Linköping", stol brickmärkt "Wessels" medföljer, höjd ca 56, maxhöjd 145, 120x45 cm

Bruksslitage, nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Övriga möbler

Rum 5

Toilettebord 1940-tal

Budhistorik (22 bud)
4194839
1 300
4194835
4194706
4194833
4194706

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.