Boksnurra ek 1900-tal

562871

BOKSNURRA, 1900-talets första hälft, ek, höjd 102, 57x57 cm

Målad toppskiva, senare hjul, fuktfläckar

Möbler, Övriga möbler

Rum 15

Boksnurra ek 1900-tal

Budhistorik (20 bud)
4194820
3 800
4194768
3 600
4194121
3 400
4194156
3 200
4194121

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.