Öronlappsfåtölj 1900-talets andra hälft

562868

ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, klädsel i brunt skinn, lös plymå, ben i mörkt trä, sitthöjd ca 48 cm, maximal höjd ca 106 cm

Slitage. Repor, söm gått upp vid armlän, ytsprickor i skinn

Möbler, Fåtöljer

Rum 12

Budhistorik (1 bud)

4193286
2018-08-12 14:45:03

2018-08-13 kl 19:33
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.