Fat tallrik tenn

562867

FAT, TALLRIKAR, 5 st, 17/1800-tal, tenn, bl a Stockholm och Arboga, diameter 38 resp 23 cm

Bruksslitage, slitage

Metall, Tenn

Fat tallrik tenn

Budhistorik (8 bud)
4191372
900
4186755
850
4186754
750
4186427
500
4186109
450

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.