Golvlampa Orrefors

562864

ORREFORS, golvlampa, i glas och mässing med trädetalj, 1960/70-tal, höjd ca 160 cm

Bruksslitage

Belysning, Golvlampor

Baltzarsgatan 6, Malmö

Golvlampa Orrefors

Budhistorik (11 bud)
4195274
4195015
750
4192958
700
4195013
700
4192958
650

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.