Sängstomme 1800-talets slut

562863

SÄNGSTOMME, empirstil, sekelsifte, mässing, höjd 120, ca 105x200 cm

Brukslitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 18

Sängstomme 1800-talets slut

Budhistorik (7 bud)
4193954
4193841
4193840
850
4192998
600
4192781
550

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.