Mediabänk teak

562862

MEDIABÄNK, 1950/60-tal, Danmark, massiv teak, höjd ca 32, 38x145

Slitage, repor

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 7

Mediabänk teak

Budhistorik (26 bud)
4193957
2 800
4193955
2 600
4193956
2 600
4193955
2 400
4193940

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.