Beijbom soffbord

562860

BEIJBOM, soffbord, 1970-tal, skiva i massiv alm, höjd ca 49.5, 151x72 cm

Bruksslitage, märken och fläckar

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 10

Beijbom soffbord

Budhistorik (24 bud)
4193963
6 600
4193962
6 400
4193958
6 200
4193961
6 200
4193958
5 400

Slutpris SEK:
6 600
665 EUR, 755 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.