Tobaksask 1800-tal

562855

TOBAKSASK, Sverige, 1800-tal, fanérad i rot, ömsom med fiskbensmönstrad intarsia, höjd ca 15, 15x15 cm

listsläpp, fanérskador

Ändringar/tillägg
Nyckel saknas

Diverse, Hem

Tobaksask 1800-tal

Budhistorik (5 bud)
4193042
500
4192937
450
4186090
4185538
4185063

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.