Tove & Edvard Kindt Larsen soffbord

562852

TOVE & EDVARD KINDT LARSEN, soffbord, 1960-tal, Seffle Möbelfabrik, stomme i massiv ek, brännmärkt undertill, höjd 52 cm, skivans mått 150 x 58 cm

Enstaka mindre märken, i övrigt minimalt slitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 14

Budhistorik (14 bud)
4193933
1 600
4190908
4193929
1 400
4190908
1 300
4193928

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.