LARS JONSSON (född 1952)

562847

LARS JONSSON (född 1952), signerad och daterad -67, blandteknik på papper, "Nattskärra", ca 35,5x41,5 cm

Gåva från konstnären och sedan i arv

Ej examinerad ur ram, obetydliga veck, gulnade fläckar.

Konst, Teckningar

Kundcenter

LARS JONSSON (född 1952)

Budhistorik (9 bud)
4197116
8 000
4196365
7 600
4196201
7 400
4196200
7 200
4194113
7 000

Slutpris SEK:
8 000
772 EUR, 877 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.