Peter Eilers oljemålning

562843

PETER EILERS (1880-1940): Blomsterstilleben med krasse i glasskål, olja på pannå, Signerad Peter Eilers München 1926, 30,5x33,5 cm

Något krackelerad

Rum 4

Peter Eilers oljemålning

Budhistorik (5 bud)
4193923
500
4193918
450
4193913
4193910
4193455

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.