Tore Nyberg oljemålning

562842

TORE NYBERG (1911-1993): motiv med barn, sitngerad Tore Nyberg, daterad á tergo 1940, olja på pannå, ca 38x46 cm

Smärre färgbortfall i tavlans övre högra hörn

Fack 3

Tore Nyberg oljemålning

Budhistorik (5 bud)
4193509
700
4193507
550
4193445
4193205
4193195

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.