Folke Hermelin oljemålning

562841

FOLKE HERMELIN (1880-1955): landskapsvy med höstackar, signerad F. Hermelin, olja på pannå, ca 38x47 cm

Fack 28

Folke Hermelin oljemålning

Budhistorik (2 bud)

4185433
4185082

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.