Kjell Andersson blandteknik

562837

KJELL ANDERSON (född 1937): Komposition, signerad och daterad Kjell Andersson -96, akvarell, ca 62x48 cm

Rum 20

Kjell Andersson blandteknik

Budhistorik (6 bud)
4193732
3 200
4193731
4193730
2 800
4193729
2 600
4193065
2 400

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.