Takplafond 1940-tal

562828

TAKPLAFOND, 1940-tal, slipat och blästrat bruntonat glas samt mässing, för tre ljuspunkter, höjd ca 60, Ø 49 cm

Nagg, bruksspår, 3 av 6 dekorationsarmar saknas, ej funktionstestad

Belysning, Taklampor

Rum 15

Takplafond 1940-tal

Budhistorik (2 bud)

4193798
4193002

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.