Byrå 1700-tal

562822

BYRÅ, 1700-tal, senbarock, fanerad i ek, välvd front, 3 lådor med draghandtag och nyckelbussor i mässing, höjd ca 78, 110x55 cm

Kraftigt slitage, nyckel saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 12

Byrå 1700-tal

Budhistorik (25 bud)
4192267
3 200
4193422
4192267
2 800
4193326
2 600
4192267
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.