Golvlampor Luxus 1970-tal

562813

GOLVLAMPOR, 1 par, Luxus, 1970-tal, grönlackerad metallfot, trattformade skärmar i klar plast, skärmarna märkta Texolux, höjd ca 133 cm

Bruksslitage, ytsmuts

Belysning, Golvlampor

Baltzarsgatan 6, Malmö

Golvlampor Luxus 1970-tal

Budhistorik (12 bud)
4193724
1 400
4193756
1 300
4193724
4193483
4184943

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.