Bambufåtöljer Sommar

562809

FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets mitt, bägge med stomme i bambu och flätad rotting, stoppade sittplymåer klädda i flätad rotting, sitthöjd ca 44 cm

Mindre brukslitage

Möbler, Fåtöljer, Diverse, Trädgårdsmöbler

Hylla 7

Bambufåtöljer Sommar

Budhistorik (17 bud)
4193750
5 200
4191592
5 000
4193748
4 800
4191592
4 600
4193744
4 400

Slutpris SEK:
5 200
502 EUR, 570 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.