Bambustolar med rotting Sommar

562805

LARSSON KORGMAKARE, modell "258", karmstolar, 4 st, 1900-talets mitt, stomme i bambu och rotting, samtliga med lösa textilklädda dynor, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar, Diverse, Trädgårdsmöbler

Hylla 8

Budhistorik (30 bud)
4193715
8 200
4193714
8 000
4193711
7 800
4193708
7 600
4193705
7 400

Slutpris SEK:
8 200
826 EUR, 938 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.