Rottingstolar Sommar

562803

LARSSON KORGMAKARE, modell "258", karmstolar, 6 st, 1900-talets mitt, stomme i bambu och rotting, samtliga med lösa textilklädda dynor, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, 1 stol med skada till ryggen

Möbler, Stolar, Diverse, Trädgårdsmöbler

Rum 12

Rottingstolar Sommar

Budhistorik (29 bud)
4193698
7 600
4193696
7 400
4193666
7 200
4193689
7 200
4193666
7 000

Slutpris SEK:
7 600
765 EUR, 869 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.