Ljusstakar brons Sommar

562801

LJUSSTAKAR, 2 st, 1900-talets andra hälft, brons, i form av palmer höjd 23,5 respektive 30 cm

Ett palmblad med lagning

Metall, Brons, Belysning, Diverse, Diverse

Ljusstakar brons Sommar

Budhistorik (14 bud)
4193543
4192968
4188202
950
4187280
900
4186525
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.