Gösta Adrian Nilsson

562798

GÖSTA ADRIAN-NILSSON (1884-1965): " De tre små sjömännens äventyr i Paris", mapp med 4 Glicée tryck på Hannemuhle 310 papper, numrerad och stämpelsignerad GAN, vit,195/475, 49,5x70 cm

Kundcenter

Gösta Adrian Nilsson

Budhistorik (14 bud)
4193718
8 400
4193702
8 200
4193716
8 200
4193702
7 400
4192936
7 200

Slutpris SEK:
8 400
846 EUR, 961 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.