Richard Ryan färgserigrafi

562796

RICHARD RYAN (född 1974): "Hommage ā Basquiat", signerad och numrerad a tergo Ryan, 48/140, färgserigrafi, 79x134 cm

Kundcenter

Richard Ryan färgserigrafi
Budhistorik (7 bud)
4189861
4187336
2 800
4187100
2 400
4186834
4186247
1 900

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.