Fåtölj vit

562790

FÅTÖLJ, vit klädsel i konstläder, lös sittplymå, sitthöjd ca 50 cm

Slitage, smuts, smärre repor på sittdyna och armstöd

Möbler, Fåtöljer

Rum 11

Fåtölj vit

Budhistorik

2018-08-11 kl 21:54
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.