Oidentiferad konstnär

562788

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, gumma som tvättar, tidigt 1900-tal, olja på duk uppsatt på pannå, ca 36x31 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Oidentiferad konstnär

Budhistorik (4 bud)

4192660
700
4187064
600
4187063
500
4187062

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.