Akvareller 4 st 1800-tal

562785

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Akvareller, 4 st, 1800-talets första hälft, årstiderna, varje årstid med motiv av en kvinna i 1830-talsdräkt, originalramar, och originalglas, 19,5x16 cm

En med spräckt glas

Konst, Äldre måleri

Monter 2

Akvareller 4 st 1800-tal

Budhistorik (14 bud)
4189843
3 400
4189717
3 200
4186082
4186026
2 800
4185437
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.