Spegel 1920-/30-tal

562779

SPEGEL, 1920-/30-tal, träram av mahogny med skuren dekor, dekor i spegelglaset, ca 101x97 cm

Slitage, smuts, enstaka liten repa på spegelglaset

Speglar

Rum 8

Spegel 1920-/30-tal

Budhistorik (22 bud)
4192669
4191784
4191784
1 800
4192325
1 700
4191784
1 600

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.