Kakemon

562778

KAKEMON, Japan, tidigt 1900-tal, signerad, motiv med häst och körsbärsträd, målat på siden 178x59 cm

Slitage

Orientaliskt, Konsthantverk

Kakemon

Budhistorik (1 bud)

4190511
2018-08-09 23:11:18

2018-08-11 kl 21:30
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.