Duxiesta fåtölj fotpall design Folke Ohlsson

562773

FOLKE OHLSSON, "Duxiesta", fåtölj med fotpall, DUX, 1960-tal, Ljungs Industrier Malmö, Bra Bohag, stomme i teak, mönstrad klädsel, fåtölj och pall med vippfunktion, undertill märkt, sitthöjd ca 36 cm

Slitage

Möbler, Fåtöljer

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (1 bud)

4191875
2018-08-11 09:13:44

2018-08-11 kl 21:15
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.