Trädgårdsgrupp Sommar

562767

TRÄDGÅRDSGRUPP, 5 dlr, 1900-talets mitt, rotting med målat dekor, bestående av: 1 soffa, 2 fåtöljer, 1 bord, soffans sitthöjd ca 44, längd 120 cm, bordets höjd 62, 54x54 cm, samt höjd ca 55, 77x62 cm

Slitage, märken, ställvis missfärgningar och några mindre skador i rottingen

Ändringar/tillägg
Sommar

Möbler, Övriga möbler

Rum 12

Trädgårdsgrupp Sommar

Budhistorik (13 bud)
4192353
3 400
4187619
3 200
4192349
4187619
2 800
4192348
2 600

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.