Paret sängbord teak

562763

SÄNGBORD, 1 par, ek samt teakfanér, sarg med låda, 1950/60-tal, höjd ca 53, 33x43 cm

Sedvanligt bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Baltzarsgatan 6, Malmö

Paret sängbord teak

Budhistorik (14 bud)
4192292
950
4193597
900
4192292
850
4193594
4192292
750

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.