Akvareller 3 st Walt Disney

562750

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Akvarellerade tuschteckningar, 3 st, med motiv från Walt Disney: Kalle Anka, Musse och Mimmi Pigg samt Pluto, a tergo daterad 1957, 33,5-39x25-29 cm

Akvareller 3 st Walt Disney

Budhistorik (6 bud)
4192137
4191011
950
4189862
900
4187549
600
4186697
550

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.