Georg Jensen ''Moonlight grapes'' ring

562748

GEORG JENSEN, "Moonlight grapes", ring, sterlingsilver, med dekor i form av vindruvor, ringstorlek 17, totalvikt ca 21.6 g

Bruksslitage, mindre repor

Guld/Smycken

Monter 19

Budhistorik (7 bud)
4190792
2 600
4190154
2 400
4184876
4184134
4184132

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.