Sideboard 1900-talets mitt

562742

SIDEBOARD, 1950-/60-tal, 2 lådor med draghandtag samt 2 hyllor inreda med 1 hyllplan, höjd ca 79, 120x44

Senare bemålad, slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finnes

Möbler, Skåp, byråer

Rum 17

Sideboard 1900-talets mitt

Budhistorik (4 bud)

4192582
450
4192269
4191373
4184259

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.