Kandelaber

562741

KANDELABER, Kina, 1900-tal, mörkpatinerad mässing, i form av sköldpadda, trana, samt blomster, höjd ca 42 cm

Slitage

Diverse, Konst, Skulpturer, Belysning

Kandelaber

Budhistorik (13 bud)
4192564
950
4192577
900
4192564
4192548
750
4192533
700

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.