Trädgårdsurna Sommar

562730

TRÄDGÅRDSURNA, 1900-talets början, gjutjärn, Husqvarna, nr 5, målad, med godronneringar på kvadratisk bas, höjd ca 45 cm

Slitage, röst, förlust av färg och förslut av dekorelement delar

Diverse, Trädgård, Metall

Hylla 3

Trädgårdsurna Sommar

Budhistorik (15 bud)
4192523
4191401
4192521
4191401
950
4191037
900

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.