Byrå gustaviansk stil

562727

BYRÅ med stenskiva, ca 1920-tal, gustaviansk stil, fanerad med olika träslag, centralt listverk och dekor av brons, höjd ca 78, 93x49 cm

Smärre slitage, nyckel saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 4

Byrå gustaviansk stil

Budhistorik (6 bud)
4191756
4190520
1 800
4188154
4187203
4184091

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.